וילת נוף גלילי
צימרים כיפת השמיים
חוות כנרת אירוח כפרי

כל היתרונות של חופשה בוילות נופש

 

תעשיית האירוח והנופש עברה מספר גלגולים בשנים האחרונות ונראה כי היום היא משגשגת יותר מתמיד. הישראלים מרגישים יותר בנוח לצאת לחופשה, לקחת אתנחתא מהעבודה ומהשגרה וליהנות באירוח זוגי או באירוח משפחתי יחד עם הילדים. בתי המלון מרגישים מאוד מאוימים, לאור פתרונות האירוח החדשים, שמספקים לקהל הלקוחות פינוקים יותר אישיים, מרחב, פרטיות ויוקרה. כיום וילות נופש יוקרתיות הן אלו שמשחקות את המשחק של הגדולים ומובילות על בתי המלון שנשארו עם הגישה הפרימיטיבית והישנה. היתרון המשמעותי בחופשה של וילות נופש, הוא בפרטיות שניתן להשיג ובהעדר ההמוניות, שניתן לראות בכל בתי המלון, גם היקרים ביותר.


לתאם ציפיות


וילות נופש בדרך כלל מתאימות למשפחה גדולה, למסיבה עם מספר משתתפים כמו מסיבת רווקות או רווקים, אך במידה ומדובר בזוג שרוצה להתפנק וליהנות מהחיים הטובים של המעושרים, הווילה יכולה להתאים באותה מידה. הוילות מאובזרות לפי הצורך והרצון של הלקוח, לכן בבחירת וילות נופש חשוב לדייק בפרטים מול הבעלים, בכדי להבין אם המקום שבחרתם אכן מתאים לציפיות שלכם. במידה והחופשה במהלך הקיץ או במהלך האביב הקרב, כדאי לוודא כי יש בריכה פעילה בוילה שתעסיק אתכם ואת הילדים יחד, בחוויה מגבשת ומאוד נעימה לימים החמים.


כמה עולה?


גם לעלות החופשה יש תפקיד בהחלטה, מאחר שחופשה למספר רב של נפשות במלון יוקרתי, תעלה הרבה יותר מוילת נופש אחת. אומנם בבית המלון תוכלו ליהנות מארוחות סביב השעון ומאטרקציות, אך במחיר של ארוחה אחת, תוכלו לקנות מצרכים בכדי להכין ארוחה לכל הנופשים בוילה. בית מלון בדרך כלל מזכיר לנו טיול מאורגן לחו"ל, בו אנחנו מרגישים כמו בצבא, נאלצים להשכים מוקדם ולהקשיב למדריך. וילות הן נופש נטו ולא חוויה מעיקה, של שעות מוגדרות, זמנים מדויקים ומגפונים שמפריעים למנוחתכם במהלך השהייה בבריכה. וילות נופש זו הגדרה מצוינת לכל מי שמעוניין בחופשה אמיתית, להרגיש את הרוגע, את השלווה, את הפרטיות ואפילו להצליח לשמוע את ציוץ הציפורים בבוקר.


וילות נופש או בית מלון?


אין ספק כי לכל בחירה יש את היתרונות שלה וייתכן כי מה שמתאים לכם כרגע זו חופשה בבית מלון, בו הילדים יכולים להניח לכם ולגשת למרכז ההפעלות של המלון. אך במידה ואתם לא מחפשים רק בייביסיטר, אלא חוויה מפנקת שיכולה להיות גם רומנטית בחלקה, וילות נופש זו בחירה מאוד חכמה שתשכנע אתכם להגיע לחופשה הבאה די במהרה. וילות נופש ניתן למצוא ברחבי הארץ, בדרומה, במרכזה ובצפונה, תלוי כמובן בנוף אליו אתם מעוניינים להתעורר בבוקר. כשמגיעים לחופשה בוילה, לרוב לא רוצים לעזוב וכל האטרקציות מסביב פחות עושות את שלהן. החוויה האמיתית היא לנפוש כמו העשירון העליון ולחוות את הטעם האמיתי של חופשה יוקרתית ומהנה שתמיד משאירה טעם של עוד.