צימרים כיפת השמיים
חן סוויטות יוקרה
וילת נוף גלילי

אירוח ולינה בצימר בחופשה בחו"ל - כדאי או לא?

כמעט כל אחד מאתנו דואג לצאת לחופשה בחו"ל פעם בשנה ועם לא פעם בשנה אז לפחות לצאת לחופשה בארץ. לאחרונה אנו נתקלים בתופעה ובביקוש אדיר של רצון הלקוחות ללון ולהתארח במהלך החופשה בחו"ל בצימרים ובמקומות קצת פחות שגרתיים ממה שאנחנו מכירים (בתי מלון).


אז השאלה הגדולה האם כדאי ללון ולהתארח בצימר במהלך החופשה בחוץ לארץ או לא..? את כל זה תוכלו לגלות ולהחליט ממש כאן!


צימר לא במרכזי הערים


ללינה ואירוח בצימרים יש לא מעט יתרונות אך חשוב לציין שכמו היתרונות יש גם לא מעט חסרונות, כאשר הבולט ביותר בניהם הוא שבדרך כלל הצימרים אינם ממוקמים במרכזי הערים של יעדי התיירות המפורסמים, בוא וניקח לדוגמא את ברצלונה או אפילו לונדון, יצא לכם פעם לראות או לשמוע שם על צימר ?? כנראה שלא בגלל שמרבית ממקומות האירוח והלינה הם בתי מלון ומלוניות דרכים.

בדרך כלל את הצימרים ניתן למצוא בפרברים בדיוק כמו בארץ, כאשר מרבית מהצימרים נמצאים דווקא באזורי הצפון והדרום הרחוק.

אלו שלמשל נוסעים לטייל באזור צפון איטליה או הריוויירה הצרפתית, יכולים בהחלט ליהנות מאירוח כפרי בצימרים הנמצאים לאורך כל הדרך בישובים שונים, בהחלט מומלץ וכדאי לבדוק את האופציה הזו עם סוכן הנסיעות שלך.


בצימר אתה בעל הבית


אחד מהחסרונות אף לא מעט יגידו שזהו גם יתרון משמעותי, הוא הנושא שבצימר אתה הוא בעל הבית ואתה הוא זה שצריך לדאוג להכל מהכל, עם ניקח כהשוואה בית מלון בניו יורק סיטי באזור מנהטן, תוכל לראות שיש שם שירות חדרים, ארוחות המוגשות בחדר האוכל וכמובן שירות אישי ומיוחד הניתן לכל אורח ואורח, אך מנגד במידה וניקח בדיוק באותו אזור בארה"ב צימרים בניו יורק הנמצאים באפ סטייט בפרברים, תוכלו לראות שבעל הבית הוא בעצם האורח והוא דואג להכל במהלך השהייה החל מכלכלה ומזון ועד לאמצעי התחבורה שבדרך כלל מצריכים השכרת רכב.

האופציה של צימר למשל באזור זה של ארה"ב יכולה להיות אידיאלית אך ורק עם החלטתם לטוס ברגע האחרון לניו יורק ואין לכם בית מלון בשל חג או אירוע שמתקיים בעיר ואז האופציה של צימר בלית ברירה היא האופציה הטובה ביותר.


צימר מומלץ יותר לאלו שרוצים ליהנות מחופשה בסגנון שונה


רובנו מכירים את האופי של החופשה בחו"ל ואת הפינוקים שאנו הישראלים והתיירים כל כך אוהבים ולכן, חשוב לדעת ולהבין שחופשה בצימר בחו"ל היא חופשה באווירה ובסגנון קצת שונה מכל מה שהכרתם עד כה, מומלץ מאוד כמובן לבצע תכנון מקדים במידה ומחליטים לקחת צימר וכמובן לבצע את ההחלטה במשותף עם כל הנפשות הפעילות היוצאות לאותו טיול.