חן סוויטות יוקרה
וילת נוף גלילי
צימרים כיפת השמיים

חופשת ספא רומנטית כמו שתמיד רצינו – מה יש לבדוק לגביה?

לא משנה מה האירוע שאתם חוגגים, ספא רומנטי לזוג תמיד יהיה במקום. בניגוד לעבר, בו ספא היה נחשב למותרות, ומכוני ספא לא היו מאוד נפוצים, כיום אתרי ספא צצים כפטריות אחרי הגשם, והרשת מוצפת בחבילות ספא, דילים קופונים ושאר מבצעים.

אז אם החלטתם שבא לכם על חוויה מרגיעה, ולהשאיר את החוויות האקסטרים לפעם אחרת, הרי את זה אפשר לדחות לשלב מאוחר יותר ולצאת לטיול טרקטורונים בצפון או לצניחה חופשית. הפעם רציתם להירגע. אז החלטתם ספא, אבל איך בוחרים איפה??

 

הגדירו את רצונותיכם

לפני שאתם קובעים בוחרים את אותו ספא בו חשקה נפשכם כל כך, חשבו מהי המטרה שלכם. האם אתם רוצים להרגע? האם אתם רוצים לשים את הדגש על החוויה המשותפת (ואז למשל להשקיע בחבילה שמאפשרת לשבת יחדיו בג'קוזי או סאונה)? האם באתם כדי לטפל בגב הסורר שלכם? הסיבה להגעתם יכולה לסייע לכם לבחור את אותו ספא רומנטי לזוג במרכז שמתמחה בטיפולים להם אתם זקוקים.

 

אופי ומיקום הספא

וודאו כי הספא אליו אתם רוצים להגיע לקבל טיפול ספא יתאים לצרכים שלכם. למשל, אם אתם גרים ברחובות ולקחתם ספא ברעננה חצי שעה אחרי שאתם מסיימים לעבוד, הצורך בהגעה מהירה עשוייה לגרוע ביכולת שלכם להרגע. בחרו מקום לקבל בו טיפול ספא  במקום אשר יהיה קרוב אליכם ויהיה לכם פשוט להגיע אליו באופן נטול לחצים. דוגמה נוספת היא חניה. בחרו בספא שתהיה לכם אפשרות להחנות את מכוניתכם. ובכלל, עשו כל שביכולתכם להפוך את כל "המסביב" לכמה שפחות מלחיץ.

 

המלצות

למרות שכל אדם הוא שונה וכל אדם יכול לקבל את אותה החוויה אחרת, בקשו המלצות מאנשים שאתם יודעים שטעמם דומה לשלכם, שכמובן חיפשו את אותן המטרות כמוכם. חברים למשל שעברו טיפול ספא רומנטי גם כן. באופן זה, גם תגיעו לטיפול רגועים יותר, כיוון שאתם יודעים שמצפה לכם משהו טוב.

 

והכי חשוב, זה היום שלכם, החופש שלכם. בואו רגועים לטיפול ספא, סבלניים ומוכנים להתנתק לכמה שעות מהשגרה הלוחצת. עצמו עיינים, הרגעו ופשוט תהנו.