חן סוויטות יוקרה
חוות כנרת אירוח כפרי
צימרים כיפת השמיים

טיולי שטח בחו"ל – החוויה האמיתית


בשנים האחרונות הולכת ומתגברת תופעת הישראלים אשר מעדיפים בחופשה בחו"ל את האבק והכוכבים של השטח, על פני המיטה הנוחה והמקלחת החמה של הטיולים הסטנדרטיים. בשורות הקרובות נגלה לכם את כל מה שצריך לדעת על התחום הכל כך מצליח של טיולי שטח בחו"ל.

 

אין לנו משהו נגד טיולים של ארכיטקטורה, בתי קפה, חיי לילה ומלונות פאר במרכזי הערים השוקקים, אבל כשבאמת רוצים "להרגיש" את המקום בו אתם נמצאים, אין כמו חווית השטח הנפלאה. על מנת "להנגיש" את טיולי שטח בחו"ל לכמה שיותר ישראלים, מקפידים בסוכנויות הנסיעות הישראליות לשמור על סטנדרט אירוח גבוה גם בטיולים מסוג זה. כך שאם המחשבה הראשונית שלכם כשאתם שומעים על טיולי שטח בחו"ל היא טונה עם כפית לארוחת צהריים ושק שינה עם יתושים בלילה, אז לא כך הם פני הדברים.

 

טיולי שטח בחו"ל בנויים לרוב מתקופה של בין שבועיים לשלושה, אשר במהלכה מבלים המטיילים את מרבית זמנם בשיירת ג'יפים נהוגה בידי נהגים מקצועיים, עם עצירות במקומות ואתרים מרכזיים, טיולים רגליים קצרים, ביקורים בישובים וכפרים מקומיים ועוד. במרבית הטיולים תעבירו את הלילות במלונות שונים ובתי אירוח לאורך הדרך, כשבמיעוט הלילות תיהנו מחוויית שטח מלאה עם לינה באתרי אוהלים מסודרים. למודאגים שביניכם-  גם במהלך טיולי שטח בחו"ל תיהנו מארוחות חמות הן בשטח והן בבתי המלון. התנאים, אפוא, מאפשרים הנאה גם למי שמבחינתו כל טיול חייב לכלול תנאי מחיה סבירים, וביניהם מיטה נוחה, מקלחת חמה וארוחות טובות.

 

אז איפה מטיילים בשטח בחו"ל? ובכן, מגוון האפשרויות עבור טיולי שטח בחו"ל פשוט אדיר והטיולים המבוקשים ביותר הם אלו שבמדברי אפריקה האין סופיים, מדינות הבלקן היפהפיות כמו בולגריה ומונטנגרו, לצד גיאורגיה המדהימה, וכמובן החוויה האותנטית של מרוקו. התחרות העזה בין סוכני הנסיעות הוזילו משמעותית את מחירי טיולי השטח בחו"ל, לצד שיפור התנאים. הבדלי המחיר בין הסוכנויות עשויים להיות משמעותיים במיוחד, אם כי חשוב לבדוק היטב את המלונות המוצעים, הדרכות בעברית / אנגלית, תנאי המחיה, מה בדיוק כולל המחיר המוצע לכם  והוצאות נוספות הצפויות במהלך הטיול.